TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Galanta » Galanta » Pozemky » Komerčná zóna »

Pozemok pri Galantskom obchvate na podnikanie

Pozemok pri Galantskom obchvate na podnikanie

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame pozemok pri novom obchvate Galanty (vynovená komunikácia Bratislava – Nitra). Vhodný je na zriadenie napr. autobazáru, prípadne pre záujemcu, ktorý hľadá pre svoju činnosť veľké voľné plochy. Nachádza sa pri kruhovej križovatke, s koncentrovanou premávkou zo všetkých smerov. Galanta je mesto s najnižšou nezamestnanosťou na Slovensku, hustota  obyvateľstva je do okruhu 30 km 50 000 ľudí. Možná zastavanosť pre inžinierske siete na pozemku je cca 300 m². Frekvencia dopravy na kruhovej križovatke je cca 25 000 automobilov, počíta sa s nárastom po plnom rozbehnutí prevádzky výroby automobilov firmy Land Rover v Nitre. Ponúkaný výmer je 3 400 m² až 19 000 m². Cena: 40,- €/m², pri serióznom a rýchlom jednaní dohoda možná, vrátane riešenia potrebných povolení. Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Cena: 136 000,00 €

  40,00 €/m2

Kategória: Komerčná zóna - Predaj

Lokalita: Galanta - Galanta
(Komerčná zóna - Galanta)

Rozloha pozemku: 3 400 m2

Dátum aktualizácie: 6.12.2018

Identifikačné číslo: SL-Pozemok-1

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

FinProfit Reality s.r.o.

Chrenovská 14, Nitra
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Lubo
0902 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk