TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Galanta » Veľké Úľany » Pozemky » Pozemok pre rodinné domy »

VEĽKÉ UĽANY, SENEC LEN 15KM, VEĽKÝ POZEMOK 2130m2, ŠÍRKA 28.5m, CENTRUM OBCE, VŠETKY IS, VYPRACOVANÝ

VEĽKÉ UĽANY, SENEC LEN 15KM, VEĽKÝ POZEMOK 2130m2, ŠÍRKA 28.5m, CENTRUM OBCE, VŠETKY IS, VYPRACOVANÝ

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj veľmi pekný rovinatý pozemok, oplotený, s 2 studňami. Pozemok sa nachádza v centre obce, zastavanej časti, medzi RD. Veľmi tichá ulica, jeden z posledných, ak nie posledný pozemok takýchto rozmerov v centre obce. VEĽKÁ VÝHODA tejto ponuky je veľkorysá šírka pozemku 28,5m! Vhodný na výstavbu 1 alebo 2 RD. Taktiež INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na výstavbu 5x RD. Vydané Územné rozhodnutie o umiestnení stavby 5x RD. Situácia umiestnenia - viď fotografie. Veľmi dobrá lokalita, v susedstve Malého Dunaja, v blízkosti golf.ihriská Sedín, Hrubá Borša. Pomerne veľká obec s bohatou občianskou vybavenosťou - viď info nižšie. Veľké Uľany - len 15km Senec, 32km Bratislava, 15km Galanta Plocha: 2130m2 POZEMOK + rovinatý pozemok obdlžníkového tvaru vhodný na výstavbu 1 alebo 2 rodiných domov + taktiež možnosť umiestniť 5x RD - vydané Územné rozhodnutie o umiestnení stavby + vypracovaný projekt dvoch 2-domov a samostatného bungalovu + šírka 28.5m, dĺžka 75m + IS privedené na pozemok alebo na hranici pozemku (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) LOKALITA + atraktívna poloha v susedstve Malého Dunaja, 15km Senec, 32km Bratislava + priame autobusové spoje SC, BA; vlaková stanica v susednom Sládkovičove + obč.vybavenosť zdrav.stredisko(detský,obvodný,zubár,kardiológ,gynekológ), MŠ, ZŠ, obchody, reštaurácia, banka, pošta, kúpalisko, ihrisko, lekáreň, veterinár ... + výborné podmienky na relax,šport a pobyt v prírode, Senecké jazerá 15km, Malý Dunaj (šport, turistika,cyklistika,splav,rybolov); termál.kúpalisko Vincov les, golf.ihriská Sedín,Hrubá Borša HODNOTA: 129.500eur + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva + NEPLATÍTE ADVOKÁTOM AUTORIZOVANÉ ZMLUVY - najvyššia právna ochrana KONTAKT: Ing.Peter Horský / 0918 901 146 / HORSKY@NajlepsiMakleri.sk / www.NajlepsiMakleri.sk PONÚKAME: Komplexný servis pri predaji a prenájme nehnuteľnosti BEZPLATNÉ AUTORIZOVANÉ ZMLUVY - najvyššia právna ochrana  BEZPLATNÉ kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva BEZPLATNÉ kolky za banku pri vybavení hypotéky prostredníctvom nás BEZPLATNÝ marketing šití na mieru Vašej nehnuteľnosti BEZPLATNÉ daňové poradenstvo spojené s predajom nehnuteľnosti © Copyright NajlepšíMakléri.sk, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti NajlepšíMakléri.sk, s.r.o.

Cena: 129 500,00 €

  60,80 €/m2

Kategória: Pozemok pre rodinné domy - Predaj

Lokalita: Galanta - Veľké Úľany
(Pozemok pre rodinné domy - Veľké Úľany)

Rozloha pozemku: 2 130 m2

Dátum aktualizácie: 15.4.2019

Identifikačné číslo: 552

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

NajlepšíMakléri.sk, s.r.o.

Sedmokrásková 5, Bratislava
4219 Kliknite TU!

Maklér:

Ing. Peter Horský
0918 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk